İçerik

Pokémon Kartları Olan Yaratıcılar Instagram’da Aşırı Bir Şekilde Yasaklandı

Pokémon kart toplama tüm hızıyla devam ediyor. Sadece bu işe odaklanarak internet ortamında üne kavuşan bazı içerik üreticileri, son dönemde Instagram’da bir şok yaşamaya başladı. Platform, içerik oluşturucuların hesaplarına erişmesine izin verir. nedensizkapatmaya başladı.

İlk etapta Pokémon kart içeriği üretenler için alınan bu işlem” Pokémon Ticaret Kartı ” toplumda yankı buldu. Ortadaki en büyükler de dahil olmak üzere birçok içerik oluşturucu, Instagram’dan hesaplarının askıya alındığına dair bildirimler aldı.

Hesapların neden bloke edildiği bilinmiyor:

Instagram’da yasaklanan hesapların ortasında YouTube’da 2,2 milyon takipçi ile PokéRev56 bin abonesi var PokiChloeve yaklaşık 20.000 abonesi var PokeDeangibi isimler vardı.

Yaşananların ardından Instagram’ın çatı şirketi Meta’ya temel için ulaşan içerik üreticileri, kararla ilgili bağlantı alamadıklarını paylaştı. PokéRev ise kendisine gönderilen e-postada hesabının içeriğinin açıklandığını belirtiyor. Topluluk Kurallarını çiğniyorsunpaylaştı

PokeRev kısa bir süre sonra hesabını geri aldı. Ancak PokeDean ve PokiChloe’nin hesapları Instagram’da yasaklanmaya devam ediyor.

cukurcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu