Haber

KADIKÖY KURTARMA SIRASINDA İNSANLAR ATEŞTE DURDU

KADIKÖY’de 12 katlı bir binada çıkan yangında üst katlarda mahsur kalanlar balkon ve pencerelerde kurtarılmayı bekledi. Dumandan etkilenen 4 kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken, vatandaşlar mahsur kalan bir kişiyi kurtardı. O anlar ise çevredekiler tarafından cep telefonlarıyla görüntülendi.

Erenköy Keşaneler Sokak’ta bulunan 12 katlı binada saat 12.00 sıralarında yangın çıktı. Tezlere göre zemin kattaki idare binasından çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Binanın üst katlarında oturanlar, daireleri duman dolarken pencere ve balkonlara çıktı. Çevredekiler itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Dumanlarla kaplanan binada bulunan 4 kişi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Binada mahsur kalan bir kişi merdiven yardımıyla daireye giren vatandaşların sayesinde kurtuldu. Çevredekiler cep telefonlarının kameralarıyla olayları izledi.

Görüntü dökümü: ————————Kapana kısılmış insanların görüntüsü-Merdivenle apartmana giren vatandaşlar-Kapana kısılmış kişiyi aşağı indirme-Bunların görünümü Cam ve balkonlarda bekleme-Ambulansa binen dumandan etkilenen kişiler-İtfaiyenin müdahalesi-Genel ve detaylı görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu